• Ece Zaim ve Demir & Poyraz'ın Zaiming Bilekliği
  • Ece Zaim ve Demir & Poyraz'ın Zaiming Bilekliği

Ece Zaim ve Demir & Poyraz'ın Zaiming Bilekliği

130,00 TL
Alarmlarıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Gold&Gümüş Renk Metal Aparatlı Doğal Taş Bileklik                                   

 Pour La Bonte 2020 Yaz Koleksiyonu 

ÜRÜN DETAYI

Değerli destekçimiz Ece Zaim ve oğulları Demir & Poyraz'ın Pour La Bonte 2020 Yaz Koleksiyonu için  tasarladığı bu bileklik hem otizmli bireylerin eğitimine hem de hayati hastalıklarla mücadele eden çocuklara umut oluyor.                               

 Siz de Ece Zaim ve Demir & Poyraz'ın Zaiming Bilekliğini satın alarak hem otizmli bireylerin eğitimine hem de hayati hastalıklarla mücadele eden çocuklara destek olabilirsiniz.

Bakım Önerisi

Takılarınızın zarar görmemesi için sert kimyasallarla temas etmemesine özen gösteriniz. Temiz tutmak için kullanım sonrası yumuşak kumaş bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile ürünün parlaklığını koruyabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Taş Cinsi: Jade, Oniks, Cam Boncuk

Renk : Mavi, Şeffaf, Siyah

Taş Boyutu: 3 mm

TESLİMAT & İADE

Teslimat:

Siparişiniz, COVİD-19 sebebiyle 7-15 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününüz PTT Kargoya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. 

Değişim / İade:

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.