• Tanem Sivar'ın Umut Bilekliği
  • Tanem Sivar'ın Umut Bilekliği
  • Tanem Sivar'ın Umut Bilekliği

Tanem Sivar'ın Umut Bilekliği

130,00 TL
Alarmlarıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Gümüş Renk Metal Aparatlı, Çok Renkli Doğal Taş Bileklik                                                                       

Pour La Bonte 2020 Yaz Koleksiyonu 

ÜRÜN DETAYI

Değerli destekçimiz Tanem Sivar'ın Pour La Bonte 2020 Yaz Koleksiyonu için tasarladığı bu bileklik otizmli bireylerin eğitim, istihdam ve geleceğine umut oluyor.     

Siz de Tanem Sivar'ın Umut Bilekliğini satın alarak otizmli bireylerin eğitim, istihdam ve geleceğine destek olabilirsiniz.

Bakım Önerisi

Takılarınızın zarar görmemesi için sert kimyasallarla temas etmemesine özen gösteriniz. Temiz tutmak için kullanım sonrası yumuşak kumaş bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile ürünün parlaklığını koruyabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

 Taş Cinsi: Şeffaf Kuvars

Renk:  Şeffaf

Taş Boyutu: 3 mm

TESLİMAT & İADE

Teslimat:

Siparişiniz, COVİD-19 sebebiyle 7-15 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününüz PTT Kargoya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. 

Değişim / İade:

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.