• Yağız'ın Uğurlu Bilekliği
  • Yağız'ın Uğurlu Bilekliği

Yağız'ın Uğurlu Bilekliği

130,00 TL
Alarmlarıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Tohum Otizim Vakfı Öğrencilerinden Yağız'ın Rotary Gönüllüleri için özel tasarladığı bileklik

ÜRÜN DETAYI

Değerli destekçilerimizden Yeniköy Rotary üyesi Sayın Didem Karabatur ve Inteact 2420. Bölge Temsilcisi Sayın Lir Fazlıoğulları ve Tohum Otizm Vakfı öğrencilerinden Yağız, Rotary Gönüllüleri için harika bileklikler tasarladılar. Dönemin “Rotary Dünyayı Birleştirir” sloganına uygun olarak tasarlanan bilekliklerle ve öğrencilerimizden Yağız’ın tasarım yeteneğinin ortaya çıktığı bu günde neşe, sevgi ve umutla yapılan Rotary bileklikleri ile siz de Tohum Otizm Vakfı öğrencilerinin eğitim bursuna katkıda bulunabilirsiniz.

TESLİMAT & İADE

Teslimat: Siparişiniz kargoya 3 iş günü içerisinde teslim edilir.Ürününüz PTT Kargoya teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. 

İade/Değişim: Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderip değişim/iade işlemi yapabilirsiniz.Kullanılmış ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.Ürünler teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. 


Video