• Ece Zaim ve Demir &Poyraz'ın Aymi Bilekliği
  • Ece Zaim ve Demir &Poyraz'ın Aymi Bilekliği

Ece Zaim ve Demir &Poyraz'ın Aymi Bilekliği

130,00 TL
Alarmlarıma Ekle

ÜRÜN AÇIKLAMASI


Gümüş Renk Metal Aparatlı, Çok Renkli Doğal Taş Bileklik                                                             

Pour La Bonte 2020 Yaz Koleksiyonu 

ÜRÜN DETAYI

Değerli destekçimiz Ece Zaim ve oğulları Demir & Poyraz'ın Pour La Bonte 2020 Yaz Koleksiyonu için tasarladığı bu bileklik hem otizmli bireylerin eğitimine hem de hayati hastalıklarla mücadele eden çocuklara umut oluyor.                                                                                                               

Siz de Ece Zaim ve Demir & Poyraz'ın Aymi Bilekliğini satın alarak hem otizmli bireylerin eğitimine hem de hayati hastalıklarla mücadele eden çocuklara destek olabilirsiniz.

Bakım Önerisi

Takılarınızın zarar görmemesi için sert kimyasallarla temas etmemesine özen gösteriniz. Temiz tutmak için kullanım sonrası yumuşak kumaş bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama ile ürünün parlaklığını koruyabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Taş Cinsi: Jade, Cam Boncuk

Renk : Kırmızı, Siyah 

Taş Boyutu: 3 mm

TESLİMAT & İADE

Teslimat:

Siparişiniz, COVİD-19 sebebiyle 7-15 gün içerisinde teslim edilecektir. Ürününüz PTT Kargoya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. 

Değişim / İade:

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren; 14 gün içerisinde PTT Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderip, değişim/iade işlemi yapabilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.